FM 2026 Scouting Platform
Photo ©2026 C-Osaka
| Pos. Abilities | |
|---|---|
| Natural 20 | GK |
| Best IP Role | Goalkeeper |
| Best OOP Role | Out of Possession |
| Foot | Left |
| Height | 184cm |
| GS Rating |
|---|
| 78 |
| Based on the CA as assessed by GS26. |
| Recommend |
|---|
| 👍 |
| 23 votes so far Write Review |
| Scout Opinion | |
|---|---|
| Potential | Unlikely to Improve |
| Injury Prone | Not Specifically |
| Personal Details | |
|---|---|
| FM26 ID | 45105592 |
| Age | 29 |
| D.O.B. | 4-Nov-1995 |
| Nation | |
| EU National | No |
| Contract Details | |
|---|---|
| Club | C-Osaka |
| Expires | 31-Jan-2026 |
| Value | £877K |
| Wage | £2K p/w |
| Status | Not Set |
| Player Traits |
|---|
| To check on the player traits of Koki Fukui get Genie Scout. |
Koki Fukui profile in Football Manager 2026. Koki Fukui is a 29 years old professional footballer from Japan. His preferred foot is Left and the best IP role is Goalkeeper while the best OOP role is Out of Possession. In the first season of FM26, he is contracted to C-Osaka until 31-Jan-2026 earning £2K per week and has a market value of 877K.
Koki Fukui FM26 Screenshots
Be the first to upload a screenshot of Koki Fukui from FM26.
🙏
If you ever had Koki Fukui on your FM 2026 team, we encourage you to:
- press the green "Recommend!" button above if you think it's a good player,
- write a review to share your opinion, and
- upload FM26 screenshots that showcase their attributes and historic performances.
Koki Fukui FM26 Reviews
| Notable Teammates | |
|---|---|
![]() |
Dion Cools DR DC MR |
![]() |
Shunta Tanaka DM |
![]() |
Kyohei Noborizato DL WBL ML |
![]() |
Jun Nishikawa AMC ST |
![]() |
Shinnosuke Hatanaka DC |
![]() |
Niko Takahashi DL WBL |
![]() |
Ryuya Nishio DR DC |
![]() |
Ryosuke Shindo DR DC |
![]() |
Satoki Uejo AMR AML AMC ST |
![]() |
Motohiko Nakajima AML AMC ST |
C-Osaka FM26 Profile
| Technical Attributes |
|---|
| Corners |
| Crossing |
| Dribbling |
| Finishing |
| First Touch |
| Free Kick Taking |
| Heading |
| Long Shots |
| Long Throws |
| Marking |
| Passing |
| Penalty Taking |
| Tackling |
| Technique |
| Mental Attributes |
|---|
| Aggression |
| Anticipation |
| Bravery |
| Composure |
| Concentration |
| Decisions |
| Determination |
| Flair |
| Leadership |
| Off The Ball |
| Positioning |
| Teamwork |
| Vision |
| Work Rate |
| Physical Attributes |
|---|
| Acceleration |
| Agility |
| Balance |
| Jumping Reach |
| Natural Fitness |
| Pace |
| Stamina |
| Strength |
| Hidden Attributes |
| Current Ability |
| Potential Ability |
| Consistency |
| Important Matches |
| Injury Proneness |
Request Players
Sorry, only our members can request players to be added in the database.
Upload a Screenshot of Koki Fukui
You need a free fmscout.com account in order to upload a screenshot.Login or Create Account
Write a Review for Koki Fukui
You need a free fmscout.com account in order to write a scout report.Login or Create Account













